שירותי הנהלת חשבונות לחברות קטנות

חברות רבות הכוללות מספר עובדים נכנסות להגדרה של חברות קטנות. בעל החברה לרוב עובד במספר כובעים ומעבר לכך חייב תמיד לדאוג לעמוד מול רואה החשבון על מצב העסק, תשלומים לרשויות, וזאת בנוסף לאינספור מטלות המגיעות מידי יום לשולחנו.

בחברות קטנות רבות, יש את הנוהג לאסוף את כל הניירת שהצטברה כל החודש. במרתון להספיק ולהגיע עם כל הניירת אל רואה החשבון עד ל- 14 לחודש, על מנת לדעת כמה משלמים ולמי. בעל החברה נפגש עם רואה החשבון פעמים ספורות בשנה במקרה הטוב, או לפגישה אחת שנתית המסכמת את סוף השנה. בעלי חברות רבים אינם מודעים מהי היכולת הכלכלית של העסק, האם העסק רווחי או בהפסדים, מהו תזרים המוזמנים שלהם. קניה של ציוד, משכורות, הכנסות של העסק שלרוב הן שוטף 30, 60 או בתשלומים. ששאלנו בעלי חברות על היקף המכירות שלהם, במקרה הטוב הם יכלו לספר את מה שהם יודעים שהיה בשנה שעברה.

ומצד שני, להעסיק מנהלת חשבונות בחברה, זו הוצאה כבדה. לרכוש תוכנה ולנהל את הנושא מהמשרד, נראה מיותר ובזבוז של כסף. לנהל את נושא הנהלת החשבונות לבד גם נראה מסובך ומי בכלל יעשה זאת.

כאן אנו נכנסים לתמונה, אנו נאפשר לך לנהל את נושא הנהלת החשבונות בחברה שלך. אנו נביא את התוכנה והידע. נגיע אל המשרדים פעמיים בחודש ונבצע את העבודה עבורך.

מה תרוויח מכך

בראש ובראשונה שליטה טובה ומלאה יותר על העניינים הכספיים בחברה, תוכל בלחיצת כפתור לקבל דוח רווח הפסד, לקבל תזרים מזומנים יומי, מאזני בוחן מתקדמים וניתוח חודשי לפי ההגדרות המעניינות אותך בחברה. בנוסף, שהתוכנה אצלך בחברה קל יותר לנהל את העסק,

מערכת CRM המאפשרת לך לנהל הכל במקום אחד (ואם החזקת עד היום מערכת  CRM עכשיו תוכל לחסוך בעלות זו). מערכת CRM המאפשרת ניהול קשרי לקוחות, תיעוד וטיפול בלקוחות, ניהול משימות, ניהול ותיעוד קריאות שירות ועוד.

הפקדות ממוחשבות, הדפסת צ'קים, הנפקת הזמנות, תעודות משלוחף חשבוניות חיוב, קבלות ממחושבות ועוד.

בוא נסכם

אנו מעניקים לך את הניסיון הרב שצברנו, את הידע שלנו ואת העבודה שלנו אצלך בחברה.

אתה מקבל שני אנשי  מקצוע מקצועיים בתחום המערקך החשבונאי בשיתוף פעולה מלא ומוחלט. מעבר לכך שתרצה לעשות מהלך תוכל לקבל חוות דעת משני גופים מקצועניים בתחומם.

רואה החשבון נשאר בתפקידו, הוא יכין את הדוח השנתי ויטפל בך מול הרשויות.